+421 918 184 369
office@veve.sk
náš facebook LinkedIn
Tradícia od r. 2006
Skúšobná hodina
na vyžiadanie
ŠKOLIACE STREDISKO
Ružová dolina 25, Rozadol
Parkovanie pri objekte

 

Od nového roka chcem hovoriť 7 jazykmi, schudnúť 70 kg, prestať fajčiť 7700 cigariet ročne. (Ne)reálne? Chcem (jazykovo) rásť, vyhýbať sa stresu, lepšie sa stravovať. Minulý rok sa mi to nepodarilo, ale tento rok mám veľký plán. Mám reálne, alebo naddimenzované ciele?

 

Sme leniví, alebo málo motivovaní?

Človek je tvor prirodzene lenivý a potrebuje byť motivovaný. Vnútorná motivácia je najideálnejšia, ale zároveň najťažšie dosiahnuteľná. Ideálnou vonkajšou motiváciou je práve Nový rok a tie naše slávne (ne)fungujúce novoročné predsavzatia.

Nie nadarmo sa hovorí, že najsilnejší mesiac pre jazykovú školu je september a január. September je celkom logický, avšak január asi úzko súvisí s tou našou vonkajšou motiváciou vychádzajúcou z davovej psychózy, ktorá nás núti byť lepším, múdrejším, krajším. Prečo nie od nového roka, teda v rámci novoročného predsavzatia? ? Pomôžeme vám s celoročnou motiváciou.

Jazyková škola, alebo radšej fitnes tréner?

S veľkou radosťou prirovnávam učenie sa jazykov k téme fitness a redukcie váhy. Je to moje silné presvedčenie, že jazyková škola je ako posilňovňa. Jazykové kurzy sú ako hodiny strávené s trénerom. Posilňovňa ako i jazyková škola praská vo švíkoch práve v januári. Pozreli ste sa však niekedy okolo seba na ľudí, ktorí sú motivovaní celoročne? Občas nám prídu ako mimozemšťania, občas im možno závidíme. Prečo? Poďme spolu do toho naplno, podporíme vašu vnútornú motiváciu a výsledky sa dostavia pomalšie, ale isto. A práve Vy budete na seba hrdý.  

Jazykový kurz, ktorý ťa vtiahne do tajov cudzieho jazyka?

Presvedčte sa o tom, že učiť sa celoročne je výborný nápad. Vnútorná motivácia u nás bude udržateľná, pretože makáme spolu s vami. Hodiny angličtiny, nemčiny, španielčiny, ale i ďalšie exotické jazykové kurzy sú zaujímavé, nielen v januári a nielen v Bratislave. Všetko je to v hlave, ale spolu s našimi kvalitnými lektormi to je oveľa jednoduchšie. Poďte si zvýšiť jazykové sebavedomie do jazykovej školy VEVE a presvedčte sa o tom, že vás rozhovoríme. Zvýšime vaše jazykové schopnosti, pretože rozumieme vášmu jazyku.

Už 15 rokov organizujeme jazykové kurzy pre firmy a verejnosť. Pozrite sa, čo o nás povedali naši klienti v sekcii referencie. 

 

 


Odučili sme
10 000 +
Hodín
Mali sme
1 000 +
Žiakov
Vyhotovili sme
1 000 +
Prekladov
Top