Denné jazykové kurzy, Bratislava, Ružinov. Anglický tábor

Jazykový tábor: Angličtina, Nemčina, Francúzština, Španielčina, Ruština, Taliančina a Slovenčina pre cudzincov

Pre vaše deti máme pripravený anglický tábor. Tiež francúzsky, nemecký, španielsky, taliansky, ruský a slovenský tábor. Jazykový tábor je zameraný na extrémne rýchle a trvácne osvojenie si jazyka. Vďaka našej prepracovanej výukovej metóde, ktorá je stále inovovaná, v súlade s poslednými štúdiami a 15-timi rokmi praxe. Jazykový tábor je ideálna forma učenia sa jazyka, pretože je učená formou zábavy. 5-dňový denný | jazykový tábor je jeden z najžiadanejších, preto vám odporúčame rezervovať miesto pre vaše dieťa čím skôr.

Denný | jazykový tábor pre deti. Bratislava, Ružinov

Denný | letný | jazykový tábor pre deti od 3 – 13 rokov. Deti sú rozdelené do skupín, adekvátne podľa veku. Spestríme leto vášmu dieťaťu prostredníctvom jazykového, letného tábora. Nezabúdajte, tu u nás, sa učí hrou. Denný | jazykový tábor Bratislava - Ružinov.   

Výukový prístup na mieru | Letný tábor 

Vaše dieťa hravou formou a priateľským rozhovorom prostredníctvom hier v angličtine, francúzštine, ruštine, španielčine, taliančine, nemčine a slovenčine charakterizujeme, vyprofilujeme jeho učebný štýl a na základe toho stanovíme individuálny, ale aj skupinový výukový prístup na mieru. Letný tábor tak pre dieťa bude znamenať učenie hrou, nie nezáživným učením. 

Forma výučby počas jazykového tábora: 

Forma výučby je u nás nenásilná, spojená s hrami, súťažami, pesničkami, tančekmi, obrázkami, konverzáciami, videami atď. Pričom budeme rozvíjať aj predstavivosť, fantáziu, hrubú a jemnú motoriku. Počas celej doby bude jeden z lektorov komunikovať s deťmi iba v cudzom jazyku pri všetkých indoorových aj outdoorových aktivitách. 

Program | Denný tábor Bratislava. Ružinov - Ružová Dolina

Denný tábor je ideálna kombinácia výučby napr. anglického jazyka a voľnočasových aktivít. Vaše dieťa je príjemne zabavené a denný tábor sa pre neho stáva miestom zábavy. 

Pozrite si program denného tábora Bratislava pre DOOBEDIE a nižšie pre poobedie. Komunikácia s deťmi prebieha celý čas v cudzom jazyku.   

8.00 – 9.00 prevzatie detí
9.00 – 10.00 anglický/francúzsky/taliansky/španielsky/nemecký/ruský/slovenský jazyk u nás v školiacom centre, Ružová Dolina 25, Rozadol
10.00 – 10.15 snack, prestávka
10.15 – 11.45 kreatívna práca v cudzom jazyku zameraná na jednotlivé témy, videá v cudzom jazyku
12.00 – 13.00 strava je zabezpečená v tradičnej reštaurácii  Matrioška, v bezprostrednej blízkosti

PROGRAM POOBEDIE: Denný tábor Bratislava 

CELODENNÁ KOMUNIKÁCIA V CUDZOM JAZYKU počas celého denného tábora, vrátane poobedných aktivít.

Aktivity POOBEDIE: Kúpalisko Delfín, návšteva letiska, návšteva hradu, pohybové hry na Štrkovci, návšteva Zoo, Laser tag, múzeum, horský park, lanoland, prezidentská záhrada, múzeá, zážitkové návštevy firiem, návšteva stajne spolu s jazdením na koni pod dozorom inštruktora atď. Denný tábor a jeho poobedný program sa podmieňuje zmenám v počasí. 

 

CENA: 180€. Jazykový | Denný tábor Bratislava 

V cene 5-dňového letného tábora je komplet výučba v cudzom jazyku, všetky aktivity i denný pitný režim a strava. Zľavy: 10% v prípade súrodencov, 10% pre našich klientov. Odporúčame: Anglický tábor patrí medzi najobľúbenejšie, preto odporúčame rezervovať miesto pre vaše dieťa čo najskôr. 

TURNUSY: Denný | jazykový tábor Bratislava 2019

Pozrite si termín jazykového tábora, ktorý by vám vyhovoval pre rezerváciu anglického, francúzskeho, talianskeho, španielskeho, ruského, nemeckého a slovenského tábora. Máte otázky ohľadom letných táborov pre deti? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám ich zodpovieme.  

 

JÚL

AUGUST

1.7. - 4.7. 29.7. - 2.8.
8.7. - 12.7. 12.8. - 16.8.
15.7. - 19.7. 19.8. - 23.8.
22.7. - 26.7. 26.8. - 30.8.