Jazykové kurzy pre firmy

PHM_3863-min

Veronika Vörösová
riaditeľka

Jazykové kurzy, tlmočenie či preklady – všetko pre vašu firmu!

Už viac ako 15 rokov vyučujeme jazyky aj slovenské firmy a pomáhame im rozvíjať ľudský potenciál. Naši lektori sa vám budú venovať naozaj intenzívne, vďaka tomu sa častejšie dostanete „k slovu“ a lepšie si jazyk natrénujete. Pridajme k tomu priateľský, ale profesionálny prístup, lektorov simulujúcich a trénujúcich reálne situácie a scény, a vy uvidíte váš progres v jazykových schopnostiach.

Kurz_Vo_Dvojici_Dospeli

Pre firmy nastavujeme na mieru:

 • Formu, parametre a ciele kurzu
 • Spôsob sledovania efektivity a spokojnosti
 • Elektronické administratívne zabezpečenie
 • Výber vhodných lektorov, podľa požiadaviek a charakteru klienta
 • Tvoríme homogénne skupiny → predchádzame spomaleniu progresu na základe vhodnej vstupnej diagnostiky.
 • Používame najmodernejšie učebné materiály priamo od distribútora zahraničnej literatúry, rôzne internetové zdroje a interaktívne metódy.
Preco_Veve_2 2 veľkej veľkosti

Meriame a reportujeme progres študentov:

 • Jazykový audit – vstupné testovanie
 • Zaradenie študenta do konkrétneho stupňa výučby.
 • Jazykový pokrok = kľúč k motivácii
 • Priebežné hodnotenie v intervale min. 3 mesiacov
 • Záverečný vedomostný test → konečné hodnotenie študenta potvrdené vydaným certifikátom.
 • V súlade s výsledkami → zotrvanie zamestnanca v danom stupni, resp. jeho preradenie do nižšieho stupňa.
firmy-MALE

Rozvíjame ľudský potenciál v jazykovej oblasti:

 • prekonávaním hraníc dynamickou a interaktívnou výučbou
 • akceptovaním výziev, ktoré brzdia v pracovnom rozvoji človeka – autentickou výučbou, tematicky a odborne realizovanou
 • vychádzaním zo zóny komfortu – VEVE učí ľudí nadobúdať jazykové sebavedomie v každej situácii
Mam zaujem o FIREMNY kurz

Máte nezáväzný záujem o jazykový kurz pre firmu?

 

Veronika a Natália Vám s tým rady pomôžu. Vyplňte a odošlite im tento formulár a ony sa Vám ozvú!

Ešte nič neplatite! 🙂

close

Naši klienti

dpb-zaviedol-nové-logo low

Prečo vašu firmu učiť jazyky s Veve?

 • Viac ako 15 rokov skúseností s výučbou cudzích jazykov
 • Tisíce spokojných absolventov, od malých až po veľké firmy
 • Menšie učebné skupiny = aktívnejšie zapájanie sa do konverzácie = kvalitnejšia výučba jazyka
 • Učí u nás viac ako 50 lektorov rôznych jazykov
 • Na vysokej kvalitatívnej úrovni učíme od angličtiny až po exotické jazyky ako čínština, či japončina.
 • Priateľský prístup lektorov a ich profesionálne skúsenosti urýchľujú vaše učenie a zlepšujú vaše výsledky
Skupinový_Kurz_Dospelí

Časť našich lektorov

adrian kruh malej veľkosti

Adrián

dasa kruh malej veľkosti

Dáša

Diana kruh malej veľkosti

Diana

Evka kruh malej veľkosti

Evka

katka D kruh malej veľkosti

Katka

lucka kruh malej veľkosti

Lucka

mery kruh malej veľkosti

Mery

Mima kruh malej veľkosti

Mima

miska kruh malej veľkosti

Miška

Pauli kruh malej veľkosti

Pauli

terka kruh malej veľkosti

Terka

viktor kruh malej veľkosti

Viktor

karolina-kruh

Karolína

Anita-kruh

Anita

Pauli-s-

Pauli

Agáta

Agáta

Iveta

Iveta

Jurko-kruh

Jurko

Simona

Simona

Ingrid

Ingrid

Simona2

Simona

…a približne 30 ďalších čaká na Vás!

Čo o nás hovoria klienti?

Ako buduci maturant absolvujem prave kurzy anglickeho jazyka v agenture VEVE. som velmi spokojny, hodiny su zabavne a poucne. myslim, ze to je najlepsia priprava na maturitu aku som si mohol zelat 🙂

Da Niel

Kvalitná a profesionálna výučba. Snaha sa prispôsobiť individuálnym potrebám a časovým obmedzeniam klientov. Príjemná priateľská atmosféra. Odporúčam všetkým.

Viktoria Vikina

Super pristup… uplna flexibilita… profesionalni lektori…

Henrieta Vodanska

Web Developer, Link

Moja osobná skúsenosť s jazykovou agentúrou VEVE je skutočne len tá najlepšia. Lektorky vedia presne určiť vhodnú metódu štúdia, odblokovať jazykové komplexy, odstrániť obavy a hlavne NAUČIŤ. Oceňujem flexibilitu, skutočne profesionálny, individuálny prístup, dostupnú cenovú úroveň. Skutočnosť ďaleko prevýšila moje očakávanie a bola to tá najsprávnejšia voľba :)))

Sandra Sandra

Product Manager

Využila som služby VEVE agentúry na súdne preklady a musím povedať, že som bola viac ako spokojná a príjemne prekvapená promptnosťou a ochotou. Dokumenty boli preložené v extrémne krátkom čase a dokonca mi boli doručené až domov. Vrelo odporúčam!!!

Stanislava Hanusz

Velka spokojnost, profesionalny pristup, rychle vybavenie. Dakujem za uradny preklad, v buducnosti vyuzijem opat 🙂

Michaela Papankova

Vynikajúca kvalita, prístup a hlavne flexibilita! S lektormi z jazykovej agentúry VEVE som sa učil dva cudzie jazyky a oceňujem kvalitný a profesionálny prístup.

Gregor Paučo

Very good agency with professional and experience native teachers who have excellent teaching skills. Ucil som sa po Slovensky v tejto agenture a som 100 percentne spokojny s vysledkami. Velmi to odporucam!! 🙂

Ores Tess

Veľmi proaktívny a promptný prístup spoločnosti pri výbere jazykového kurzu a taktiež flexibilita počas výučby reagovať na potreby klienta ma presvedčili o správnosti výberu partnera pre jazykové vzdelávanie.

Peter MC Lago

Nie som ani jazykovo nadaný, ani ma štúdium jazykov nejako osobnostne nenapĺňa. O to viac viem oceniť mnohoročnú trpezlivosť lektorov agentúry VeVe a ich nekonečnú snahu nájsť individuálny prístup (ako metodický, tak časový) k tak problematickému študentovi, akým som: bez toho by som sa mi dodnes nedarilo komunikovať s pracovnými partnermi v zahraničnom vedení firmy aspoň tak, ako teraz. Ďakujem!

Ján Skokánek

Kurzy prebiehajú v príjemnom prostredí a sú presne prispôsobené mojim potrebám a tempu, poprípade typom učebných materiálov. Lektori sú vždy ústretoví a príjemne naladení, tým pádom odchádzam z kurzov vždy nabitá pozitívnou energiou a teším sa na nasledujúci.

Tatiana Skokánková

Do kurzu som sa prihlásil na základe odporúčania. Som veľmi spokojný s prístupom lektorov ako aj s výučbou a cenou. Po pár mesiacoch som sa z nuly dostal na jazykovú úroveň sám cestovať do zahraničia a teda môžem konečne robiť to čo ma baví 🙂 Angličtinu som si vďaku kurzu obľúbil.

Vaso Venco

Jazyková agentúra, ktorú odporúčam všetkými desiatimi. Majú skvelých lektorov, ktorí na hodinách dokážu dostať zo svojich študentov maximum a posúvajú ich tak stále vpred. Poznám ľudí, s ktorými dokázali naozaj zázraky.

Kristína Tinka Galážová

Hľadali sme dodávateľa, ktorý pružne zabezpečí všetky naše priania a bude flexibilne reagovať na naše požiadavky. Jazyková agentúra VEVE má perfektný pro-klientský prístup, výborných lektorov a obrovské skúsenosti vo svojej oblasti. Vrelo odporúčam tohto dodávateľa firme akejkoľvek veľkosti a požiadaviek J. VEVE splní aj nesplniteľné J. Spolupracujeme už 10 rokov a verím, že ešte dlho budeme.

Štefan Hupko

Po viac, ako ôsmich rokoch spolupráce vnímam agentúru VEVE ako vysoko profesionálnu, schopnú zohľadniť naozaj pestrú škálu našich požiadaviek a to či už v zmysle náplne kurzov, metodiky výučby ako začiatočníkov, cez pokročilých, či na jednotlivé odbornosti zameranú angličtinu, tak i v prispôsobení sa našim dynamicky sa meniacim časovým možnostiam.

Mgr. Ján Skokánek

Najlepšie hodiny angličtiny, ktoré môžem vrelo odporučiť! U viacerých zamestnávateľov som vyskúšal viacero jazykových škôl, ale Jazyková agentúra VEVE je určite najlepšia. Odporúčam všetkým jazykovým úrovniam. Hodiny sú šité na mieru a vedenie spoločnosti pristupuje ku každej požiadavke individuálne. Flexibilita a kvalita vystihuje túto spoločnosť.

Mgr. Peter Lago

I would like to recommend Jazyková agentúra VEVE as the best language school I have ever met with. They are real professionals who always take care of their client. The core of their business is definitely to deliver highly professional services with the focus on the client. The lecturers are well prepared, flexible and motivational coaches who always set the best working and studying conditions in the class.

Orlando Barajas

Veľmi spoľahlivý partner v zastrešení kompletného jazykového vzdelávania pre firmu. Príjemná a flexibilná komunikácia so zástupcami spoločnosti. Oceňujem ochotu zariadiť akúkoľvek požiadavku z našej strany a to, vo veľmi krátkom čase. Promptná mailová komunikácia, profesionalita lektorov. Jednoducho kvalitná spolupráca v každom ohľade.

Marek Dandár