JAZYKOVÉ KURZY a PREKLADY

Jazykové kurzy pre dospelých a deti, preklady na počkanie

Ponúkame skupinové, individuálne a špecializované kurzy. V jazykových kurzoch ponúkame odbornosť, trpezlivosť a dôslednosť a makáme s Vami. Vyhotovujeme aj úradné a neúradné jazykové preklady, tlmočíme a doučujeme v každom jazyku, ktorý potrebujete. Zabezpečujeme Vám kompletný jazykový servis pre jednotlivca, ale i firmy.

JAZYKOVÁ ŠKOLA V BRATISLAVE, RUŽINOV | JAZYKOVÁ AGENTÚRA V BRATISLAVE, RUŽINOV

Jazyková škola VEVE vám otvára svet možností v cudzojazyčnej komunikácii. Naša práca je zároveň naším poslaním a vášňou. Dbáme na kvalitu domácich lektorov a native speakerov i výučby jazykových kurzov. Výučbu v jazykovej škole realizujeme najmä v meste Bratislava: Ružinov (Rozadol). Jazykové kurzy i špecializované jazykové kurzy vieme promptne zrealizovať v našej jazykovej škole v Bratislave a tiež iných slovenských mestách podľa vašich potrieb.

KURZ ANGLIČTINY, NEMČINY, RUŠTINY, ŠPANIELČINY, TALIANČINY a iné
Jazykové kurzy: v malých skupinkách, individuálne. Máme zastúpené všetky úrovne jazykových kurzov od A1- C2 pre: kurz angličtiny, nemčiny, ruštiny, španielčiny, taliančiny, francúzštiny, arabčiny, holandčiny, slovenčiny, portugalčiny, gréčtiny. Kurzy sú určené pre dospelých, pre deti i firmy. Zabezpečujeme aj individuálne jazykové vzdelávanie podľa požiadaviek klienta.