Profesionálni lektori

Profesionálni lektori a úspešná spolupráca

Základom úspešnej a spokojnej spolupráce je predovšetkým profesionálny lektor. Pri výbere lektora dbáme na viacero faktorov. Okrem zaručenej odbornosti nás zaujíma pridaná hodnota lektora v jeho osobnosti, schopnosti adaptácie a vnútornej energie. Každý lektor v Jazykovej škole VEVE má vášeň pre svoju prácu a to ho odlišuje od bežného lektora, školiteľa.

DIAGNOSTIKA

Popri dôkladnému výberu spolupracovníkov nesmieme zabúdať na komplexnú vstupnú diagnostiku. Vstupná diagnostika nám pomáha spoznať Vás ako konkrétny typ študenta a spoznať Vaše predstavy, očakávania a osobnosť. Každý študent je individuálny a preto vyžaduje individuálny prístup. Neexistuje jednoznačné merítko úspešnosti. Preto je našou vrcholnou prioritou nastaviť Váš kurz od základov dôkladne. Všetky tieto atribúty radi s Vami prediskutujeme u nás v kancelárii pri šálke dobrej kávy/čaju. Z tohto pohľadu neodporúčame skúšobné hodiny. Jazyková škola a lektor, ktorí Vás nepoznajú nie sú schopní pripraviť hodinu, ktorá bude vhodná a efektívna práve pre Vás. Na základe detailnej diagnostiky Vás spoznáme a pridelíme najvhodnejší skupinový kurz alebo lektora do individuálneho kurzu.

JE TO NÁROČNÉ
Nájsť kvalitný team spolupracovníkov je v dnešnej dobe drina. Preto robíme všetko preto, aby sme náš team motivovali práve pre prácu u nás. Príjemné rodinné, priateľské prostredie zaručuje kvalitne strávený čas pre Vás, ale i našich spolupracovníkov. Jazyková škola VEVE robí svoju prácu srdcom a veríme, že s týmto pocitom budete odchádzať aj Vy.